Geoblog.pl    brudasynawczasy    Podróże    brudasy w ameryce    Znow w Riberalcie

Znow w Riberalcie

Boliwia
Boliwia, Riberalta

plynelismy prawie trzy dni. Doplynelismy z powrotem do Riberalty. Ten sam hotel, ten sam czerwony kurz i upal. Czekamy na autobus do Rurrenabaque. Patryk padl z upalu i nikogo nie wpuszcza do swojego pokoju. Byle dotrwac do nocy...

autobus do Rurre jedzie (wg wszelkich zrodel informacji) miedzy 17 a 40 godzin (!) a czasami nie dojedzie..... trzymajcie wiec kciuki (tym bardziej, ze to wciaz dzungla wiec znowu bedzie sauna)

Pozdrawiamy! Zdjecia coraz bardziej wkrotce!!

Elizeczi
Elizeczi - 2009-08-20 20:50
Dopiero teraz, będąc na Waszym blogu jużniewiemktóry raz mam odwagę napisać - za pierwszym razem byłam pod zbyt wielkim wrażeniem. Szalenie obrazowe, pełne żywych emocji, kolorów i brudu opisy pozwalają poczuć jakiś procent Waszych przygód - to moje wizyty na księżyc, wtedy kiedy Lea mi na nie pozwala... Powalające. Całuje i podziwiam.
PS. Marta, znalazłaś jakieś nowe wilcze tropy;)?

PIH
PIH - 2009-08-22 14:40
Fajne te Wasze historie! No i wogóle MEGA PODRÓŻ... W oczekiwaniu na foty, z lekką nutką zazdrości.. pozdrówka!

brudasynawczasy
brudasynawczasy - 2009-08-28 14:37
Elizecci! no to dobrze ze jednak napisalas, bo jeszcze ktos moglby pomyslec, ze jestes niesmiala...;) I w ogole fajnie ze sie odzywasz, ze zyjesz! No i rozumiem ze Lea tez ma sie dobrze? Trzmajcie sie dzielnie dziewczyny i nie opiszczajcie nas w podrozy :) Z wilkami to raczej srednio mi idzie Elizecci. Buziaki!!

Paulo i Hubercie! Bardzo nam milo, ze znajdujecie troszke czasu, zeby tu zagladac, tym bardziej ze wiemy, jak mocno jestescie zajeci projektami! (megaprojektami, mowiac scisle) Pozdrawiamy Was serdecznie! :)

brudasynawczasy
brudasy na wczasy